Series
Ratings
341
The Big CRated ★ 3.5
The Big CRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 4.0
North of NorthRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5