Series
Ratings
18- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.5