Series
Ratings
329
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 2.5
High CookieRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5