Series
Ratings
145
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
OsmosisRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5- John DoeRated ★ 3.0
11.22.63Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 2.5
Clocking OutRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0