Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Gintama'Rated ★ 3.5