Movies
Ratings
967
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Night of the UndeadRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 1.5
The HuntRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Me and MeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5