Movies
Ratings
229
The Great FloodRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.0
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 1.5
SmileRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 3.0