Series
Ratings
205
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Super Band Season 2Rated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
How to Become a TyrantRated ★ 3.0
How to Become a Cult LeaderRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5