Movies
Ratings
1719
Some Like It HotRated ★ 4.5
The Gleaners & IRated ★ 5.0
Sound of MetalRated ★ 4.5
Sunset BoulevardRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 2.5
First CowRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.0
Toto the HeroRated ★ 2.5
Inside JobRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Eternity and a DayRated ★ 1.5
TogoRated ★ 3.5
Certain WomenRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
UnhingedRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Nappily Ever AfterRated ★ 3.0