Series
Ratings
137
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 2.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0