Series
Ratings
79
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Curtain CallRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Player 7 Season 2Rated ★ 3.5
Player 7Rated ★ 3.5