Movies
Ratings
106
Chungking ExpressRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5