Series
Ratings
181
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 4.5
The DefectsRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Queen WooRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5