Movies
Ratings
421
Chungking ExpressRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Cats' ApartmentRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0