Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5