Titles you rated
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
HappeningRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0