Titles you rated
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0- Rent-a-Girlfriend Season 4Rated ★ 2.5
- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0
The Last CinderellaRated ★ 2.5