Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0- Their Perfect DayRated ★ 2.0
- すいかRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 2.5
素直になれなくてRated ★ 1.0
Orange DaysRated ★ 2.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 2.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 2.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.0- The LandRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0