Series
Ratings
196- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Ruyi's Royal Love in the PalaceRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 3.5- Ahn Jung-hwan's Hidden QatarRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Street Girls FighterRated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5