Series
Ratings
91
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Mr. HashtagRated ★ 4.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 3.0
Baby StepsRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- TrickRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5