Series
Ratings
153
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
My High School BusinessRated ★ 4.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0- Pro BonoRated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0