Series
Ratings
100
Secret LoveRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
The VirusRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
Lovers of MusicRated ★ 1.5
City HallRated ★ 4.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.5