Series
Ratings
29
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5