Movies
Ratings
126
Memories of MurderRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 2.5
ShineRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
71: Tears of BelfastRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Hannah ArendtRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Spy NationRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5