Series
Ratings
144
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The AssetRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
AbsentiaRated ★ 3.0
AbsentiaRated ★ 3.0
AbsentiaRated ★ 3.5
Deadwind Season 3Rated ★ 3.5
Deadwind Season 2Rated ★ 3.5
Deadwind Season 1Rated ★ 3.5
The Åre MurdersRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0