Titles you rated
We Are Who We AreRated ★ 2.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5- IslandRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0