Movies
Ratings
741
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Merry ChristmasRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 3.0
Army of ShadowsRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.0
Matchstick MenRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5