Series
Ratings
107
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
HildaRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.0
Super BandRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 1.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0