Movies
Ratings
614
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SleepRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0