Series
Ratings
302
AbsentiaRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
The Secret of UsRated ★ 5.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.0
The Four SeasonsRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Conversations with FriendsRated ★ 3.5
Fellow TravelersRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Chesapeake ShoresRated ★ 2.5