Movies
Ratings
807
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5