Movies
Ratings
25
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0