Movies
Ratings
1068
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.0
Last Year at MarienbadRated ★ 4.0
A Woman Under the InfluenceRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
SwayRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
El SurRated ★ 4.5
Le BonheurRated ★ 4.5
Oslo, August 31stRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.0