Series
Ratings
30
Yong PalRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5