Movies
Ratings
128
Once We Were UsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.5