Series
Ratings
50
PluribusRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 4.0
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0