Series
Ratings
207
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0