Movies
Ratings
406
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
- Midnight SunRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0