Titles you rated
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5