Movies
Ratings
351
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Friends: The ReunionRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
FanaticRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5- Home GroundRated ★ 4.5
JoyRated ★ 2.0