Movies
Ratings
21
The Dark KnightRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
RedRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
RentRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0