Movies
Ratings
156
The SubstanceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
LucaRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5