Series
Ratings
32
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
The Greatest MarriageRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0- VikingsRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 1.5
My SunshineRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 2.5