Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 1.5
SuitsRated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 1.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
Black DogRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0