Movies
Ratings
201
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
ContactRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 0.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Seoul StationRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0