Series
Ratings
58
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
My Little Television V2Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 0.5
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0