Movies
Ratings
49
The Best OfferRated ★ 4.0
The Painter and the ThiefRated ★ 4.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 5.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
The Match Factory GirlRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The BearRated ★ 4.5
The ChildRated ★ 4.0
The EelRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
SpiderRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 4.5