Series
Ratings
108
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
- The Case-Book of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Victoria Season 3Rated ★ 5.0
EndeavourRated ★ 5.0- The ParadiseRated ★ 3.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0