Movies
Ratings
162
Perfect BlueRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
VideodromeRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Running on EmptyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0