Series
Ratings
69
Battle of FatesRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Tiệm Ăn Của QuỷRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5